fbpx

Juuksehooldused

Tere tulemast meie juuksehoolduse maailma, kus pakume laias valikus kvaliteetseid teenuseid kogu perele - naistele, meestele ja lastele! Oleme pühendunud teie juuste ilu ja tervise hoidmisele ning soovime, et kõik pereliikmed tunneksid end meie juuksurisalongis teretulnuna.

Juuksehooldus
naistele

Meie naiste juuksehooldusteenused on loodud selleks, et rõhutada teie ilu ja isikupära. Pakume juukselõikust, värvimist, triibutamist ja kõiki teisi hooldusprotseduure, mis aitavad teil saavutada soovitud tulemuse ning tunda end enesekindlalt ja kaunina.

Juuksehooldus
meestele

Meie meeste juuksehooldusteenused on loodud meeste individuaalsete vajaduste ja stiilieelistustega arvestades. Olgu tegemist klassikalise lõikuse või viimaste trendide järgi soengu loomisega, meie juuksurid on valmis teid teenindama.

Lastele

Teame, et laste juuste hooldamine võib olla väljakutse, kuid meie juuksurid muudavad selle lõbusaks kogemuseks. Meie sõbralikud ja kogenud juuksurid teavad, kuidas luua lapsele mugav ja rõõmus keskkond, et juuksed saaksid hooldatud ilma tüli ja pisarateni.