fbpx

SALONG KULD

MEIE TIIM

SALONG KULD LOOJA &

KOSMEETIK

KADRI KOLK

2023 on minu jaoks väga eriline aasta. Septembris täitus minu suur unistus kui uksed avas minu oma ilustuudio - Salong Kuld. See on mu südameprojekt, kus pühendun teile armsad kliendid veelgi enam ja kus saate nautida erilist ning personaalset iluhoolitsust.

Ma armastan oma tööd väga, sest see võimaldab mul pakkuda oma klientidele mõnusat rahulolu iluprotseduuridest, muutes ka nende päeva päikselisemaks. Rahulolevad kliendid muudavad ka mind õnnelikumaks inimeseks.

Minu kosmeetiku tee sai alguse aastal 2005, kui lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikute kooli.

Aastate jooksul olen õppinud mitte ainult oskuslikke töövõtteid, vaid ka kuulama ja mõistma, mida iga klient vajab.

Minu eesmärk on pidev eneseareng sel teekonnal ning ma õpin palju oma klientidelt. Nende tagasiside kinnitab, et see, mida teen, on oluline.

+372 5888 0018

kadrikolk395@gmail.com

KOSMEETIK

ANNIKA ALLMERE

Minu veendumus on, et heaks kosmeetikuks ei saada kohe, vaid see kasvab koos kogemustega. Kosmeetiku amet eeldab pidevat enesetäiendamist, uute teadmiste omandamist ning kursis olemist viimaste moesuundadega.

2013 aasta sügisel lõpetasin Eesti Rahvusvahelise Iluteeninduse Erakooli kosmeetiku erialal. Alates sellest ajast on minu kirg, hobi ja töö saanud üheks tervikuks.

Minu peamiseks eesmärgiks on pakkuda oma särasilmsetele klientidele professionaalset abi erinevate nahaprobleemide korral. Lisaks salongihooldustele loon võimaluse pikendada hoolduse mõju kodus, pakkudes sama sarja tooteid kliendile.

+372 505 1714

annika@multifix.ee

KOSMEETIK

AIVE STRÖÖM

Olen ise näohooldustel olles alati unistanud, et võiksin ka ise seda tööd teha. Minu teekond kosmeetiku ametini läks küll ringiga läbi majandusteaduskonna aga lõpuks leidsin aja oma unistus teostada.

Kosmeetikuna soovin pakkuda hooldusi, mis oleksid tulemuslikud ja aitaksid kaasa naha seisukorra parandamisele, aga olulisel kohal on ka lõõgastus.

Meie ümber on palju stressi ja pidevat kiirustamist. Mul on hea meel, kui näen, kuidas klient minu juures lõdvestub või suigatab kergelt unne. Kui me enda jaoks aega võtame, siis saame rohkem pakkuda ka teistele.

Minu soov on, et minu juurest läheb klient ära värskema enesetunde ja kaunima nahaga.

naudiilu@gmail.com

JUMESTAJA

MARIKO KOLK

Olen jumestaja, kellele meeldib rõhutada klientide isikupära ja loomulikkust. Pean jumestamise juures oluliseks, et inimene jääks endaks. Meigi kandmine ei tohiks tekitada võõristust, pigem peaks see andma enesekindlust esile tuua oma ilu ja eripära, olgu tegu pildistamise, sünnipäeva või ballile minekuga. Samuti naudin lookbook´ide pildistamisi, sest koostöö erinevate fotograafide, stilistide ja videograafidega on olnud suurepärane ja inspireeriv kogemus. 

Aja broneerimiseks helista!

+372 508 9975

JUUKSUR

SIRLI REMMEL

Sirli on särasilmne ja kohusetundlik juuksur, kes on oma töös väga pühendunud. Pidevad koolitused aitavad tal pakkuda tipptasemel juuksuriteenuseid meestele, naistele kui ka lastele.

Ta naudib oma klientidega suhtlemist.

Vabal ajal meeldib talle laulda ja trenni teha, mis näitab tema mitmekülgset ja aktiivset elustiili.

Kokkuvõttes on ta kirglik juuksur, kes väärtustab nii professionaalset arengut kui ka isiklikku tasakaalu.

+372 5697 9177

sirliremmel@gmail.com

JUUKSUR

SIIRI MÕTTUS

Saame minuga lähemalt tuttavaks- minu nimi on Siiri ning olen Salong Kuld uus meeskonnaliige.

Lõpetasin Tartu Kutsehariduskeskuse juuksurina 2012. aastal ning olen sellest ajast alates kirglikult juuksuriametis tegutsenud.

Olen oma karjääri jooksul omandanud kogemusi kahes erinevas salongis, kus töötasin esimeses 2 aastat ja viimases 10 aastat.

Minu jaoks on äärmiselt oluline professionaalne ja samas soe suhtlus klientidega, et nad tunneksid end juuksuritoolis mugavalt ja hoitud.

Püüan alati leida kliendiga just talle sobivaima suhtlusviisi.

Mulle päriselt läheb korda see kuidas ja mis vahenditega klient saaks ka kodus soovitud tulemuse saavutada. Seetõttu annan nõu ja soovitusi juuste hooldamiseks, viimistlemiseks ning mõtlen 1-2 sammu ette, et leida just kliendile sobivaim ja jätkusuutlikum lahendus.

Hindan klientide aega ning arvan, et on äärmiselt oluline, et

juuksurisalongis veedetud aeg pakuks lisaks vajalikele hooldustele ka

lõõgastavat kogemust. Seetõttu ei ole minu jaoks peanahamassaaž tüütu kohustus, vaid hoopis oluline osa teenusest, mis pakub kliendile väärtuslikku aega iseendale.

Olen avatud ja sõbralik ning teostan oma teenuseid nii naistele,

meestele kui ka lastele. Usun, et igaüks väärib lõõgastust, heaolu ja

ilusaid juukseid.

Mottusiiri@gmail.com

MASSÖÖR

MARIKA KALJO

Oma töös naudin eriti vahetut suhtlust ja inimestega kontaktis olemist. Sõprade ja kolleegide sõnul iseloomustavad mind siirus ja heatahtlikkus, ning olen tuntud kui inimene sooja südamega.

Olen omandanud põhjaliku ja mitmeaastase praktilise kogemuse, saades väljaõpet ala parimatelt. See on andnud mulle kindluse pakkuda kõrgeima kvaliteediga teenust.

Panustan oma töös suure pühendumusega, olles valmis ennetama ja lahendama terviseprobleeme ning looma meeldiva ja ennastunustava tunde.

Minu eesmärk on pakkuda mitte ainult lõõgastust, vaid ka tervendavat kogemust. Massaažiseanssi lõppedes tunnevad inimesed sageli, et nad on justkui uuesti sündinud, täis energiat ja värskust.

+372 5691 7967

kaljo.marika@gmail.com

MASSÖÖR

RAUNO KUUSK

Tean omast kogemusest kui piirav ning rusuv on lihasvaeguste käes elada punktini, kus soovitatakse operatsioon valida. See oli moment, kus hakkasin õppima, mis on põhjus ja kuidas nõrgast seisust välja tulla. Vajadusest sai huvi ja sellest omakorda kirg, 4 kuud igapäevast tööd ja selg oli taastumas, otsustasin end proovile panna Kaitseväes.


Alustasin oma meetodi edasi arendamist ja praktilist rakendust ajateenistuses, kus mitmeid kaaslaseid piirasid vanad vigastused. Järjepideva tööga ja pingutades saime tugevamaks. Viimased 10 aastat olen tegelenud erinevate probleemidega, mis seotud lihaste ja kõõlustega nii lastel, vanuritel kui ka tippsportlastel. Ootan eelkõige konkreetse soovi või probleemiga inimesi, ütlen ausalt, mis ulatuses saab massaažiga seda mõjutada. Kui lahendus seisneb võimlemises/harjutustes siis räägin sellest.

Küsimuste korral (nt. kas olen varasemalt tegelenud Sinu konkreetse mure/diagnoosiga ja kuidas) võta julgelt ühendust!

+372 5619 0945

rauno4kuusk@gmail.com

MASSÖÖR

OLIVER PAPP

Olen omandanud massööri ja spordimassööri kutsetunnistuse Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis.

Minu kirg spordimassaaži vastu viis mind FC Flora jalgpalliklubisse, kus olen tegutsenud spordimassöörina üle 10 aasta, aidates sportlastel saavutada nende parimat füüsilist vormi.

Olen oma oskusi pidevalt täiendanud, osaledes mitmetel massaažialastel koolitustel.

Hiljuti omandasin kuivnõela oskused, mis võimaldavad mul veelgi tõhusamalt leevendada klientide vaevusi ja pingeid. Lisaks kasutan ka kuppe.

Oma massaažipraktikas ei kasuta ma ühte kindlat meetodit, vaid kombineerin erinevate massaažiliikide võtteid, et luua kliendile personaalne ja tervislik kogemus.

Aitan rõõmuga, kui eesmärgiks on pingete leevendamine, vigastuste ennetamine või üldine lõõgastumine.

+372 5649 6572

oliverpapp07@gmail.com

MASSÖÖR

JAANUS RÄTSEP

Lõpetasin Eesti Massaaži-ja Teraapiakooli 2019 aastal ja olen kutsetunnistusega massöör (kutsetunnistus EE007156). Õpingute käigus omandasin väga erinevaid massaaži liike ja tehnikaid, mida kasutan oma töös. Lähtudes kliendi soovist ja vajadusest proovin leida parima lähenemise, et massaaž oleks meeldiv ja tõhus.

Endise tippsportlase ja treenerina oskan hinnata massaaži olulisust treeningprotsessi osana ja ka hea enesetunde loojana.

+372 521 1302

jaanus1ratsep@gmail.com